Menu G?wne

Aktualnie online

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 

III turniej dru?yn OSP

W dniu 14 czerwca 2015 roku w Tylawie odby? si? III turniej OSP w pi?ce no?nej na boisku ORLIK z terenu gminy Dukla. W turnieju wzi??y udzia? jednostki: OSP Tylawa, OSP Mszana, OSP Zyndranowa, OSP G?ojsce i OSP Trzciana.

Klasyfikacja ko?cowa zawodów:

I miejsce - OSP Trzciana 10 pkt

II miejsce - OSP Tylawa 10 pkt

III miejsceOSP G?ojsce 6 pkt

IV miejsce - OSP Mszana 3 pkt

V miejsce - OSP Zyndranowa 0 pkt

Podczas zawodów kapitanowie dru?yn wybrali najlepszego zawodnika turnieju którym zosta? Damian Bauer z OSP Tylawa, najlepszym strzelcem zosta? równie? Damian Bauer a najlepszym bramkarzem turnieju zosta? zawodnik z OSP Trzciana Adrian Sikora.

Dzi?kujemy za sportow? rywalizacj? i mi?? atmosfer?.

GALERIA