Aktualnie online

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

Aktualności

Oblodzone drzewa

W dniu 26 grudnia 2016 roku o godz. 19.45 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do usunięcia pochylonych drzew w wyniku oblodzenia które zagrażały użytkownikom drogi przy drodze międzynarodowej Tylawa – Trzciana. Do zdarzenia wyjechał samochód Star 244.

Pochylone drzewo

W dniu 14 grudnia 2016 roku o godz. 15.27 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do usunięcia pochylonego drzewa w naszej miejscowości przy drodze międzynarodowej Tylawa – Trzciana. Do zdarzenia wyjechał samochód Land Rover.

ORLEN dla OSP Tylawa

W dniu 1 grudnia 2016 roku delegacja z naszej jednostki udała się do Warszawy na Galę Straży Pożarnej organizowaną przez ORLEN. Podczas Gali zostały wręczone czeki na zakup sprzętu i wyposażenia dla poszczególnych jednostek z całej Polski. W śród nich znalazła się również jednostka OSP Tylawa która otrzymała kwotę 3000 zł. Pieniądze zostaną wykorzystane na zakup sprzętu medycznego : Torba PSP R1, deska, szyny klamera.

Więcej można przeczytać na portalu Krosno 112 : http://www.krosno112.pl/aktualnosci/z-zycia-sluzb/item/2737-orlen-po-raz-kolejny-wsparl-strazakow-z-naszego-powiatu

Kolizja w Tylawie

W dniu 15 listopada 2016 roku o godz. 14.42 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do kolizji w miejscowości Tylawa. Po dojechaniu na miejsce zastaliśmy obydwa pojazdy poza jezdnią a jeden z nich leżał na dachu. Nikt nie został poszkodowany w zdarzeniu. W działaniach brały udział jednostki: OSP Tylawa, OSP Dukla, JRG Krosno, Pogotowie, Policja, Pomoc Drogowa.

Zalana piwnica i zatkany przepust

W dniu 7 listopada 2016 roku o godz. 5.31 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do zalanej piwnicy w miejscowości Tylawa i zatkanego przepustu. Do podwyższonego stanu wód przyczyniły się całonocne obfite opady deszczu. Do zdarzenia wyjechał samochód Star 244.

Powalone drzewo

W dniu 5 listopada 2016 roku o godz. 12.55 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do usunięcia powalonego drzewa w naszej miejscowości na drodze międzynarodowej Tylawa – Barwinek. Do zdarzenia wyjechał samochód Star 244 w pełnej obsadzie.

Pożar sadzy w kominie

W dniu 23 października 2016 roku o godz. 13.44zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do pożaru sadzy w naszej miejscowości. Do tego pożaru została zadysponowana również OSP Dukla która po dotarciu na miejsce została skierowana do wypadku samochodowego na drodze z Tylawy do Mszany. Z naszej jednostki wyjechał samochód Star 244 z pełną obsadą.