Aktualnie online

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

Aktualności

Cyklokarpaty 2016

W dniu 14 sierpnia 2016 roku wspólnie z OSP Iwla, OSP Dukla, OSP Równe i OSP Wietrzno braliśmy udział w zabezpieczeniu wyścigu rowerowego Cyklokarpaty w miejscowości Dukla. Nasze zabezpieczenie polegało na zapewnieniu bezpieczeństwa na całym odcinku. Do zabezpieczenia wyjechały motocykle Honda i Land Rover.

Opis i zdjęcia (kliknij tutaj)

Wypadek w Barwinku

W dniu 10 lipca 2016 roku o godz. 21.01 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do wypadku drogowego w miejscowości Barwinek. Doszło tam do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Do zdarzenia wyjechał samochód Star w pełnej obsadzie.

http://www.krosno112.pl/aktualnosci/wypadki-kolizje/item/2246-barwinek-wypadek-osobowki-z-tirem-na-przejsciu-granicznym

Służby mundurowe w Iwli

W dniu 6 sierpnia 2016 roku braliśmy udział w pokazie służb mundurowych który odbył się w Iwli z okazji 650 lecia powstania tej miejscowości. W pokazach wzięły udział: OSP Tylawa, OSP Iwla, OSP Dukla, OSP Równe, Policja, Straż Graniczna, Policja i Pogotowie Ratunkowe.

Światowe dni młodzieży

W dniach 26,28,29 lipca 2016 roku strażacy z naszej jednostki brali udział w zabezpieczaniu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Wspólnie z druhami z jednostek z terenu gminy Dukla i powiatu krośnieńskiego czuwali nad bezpieczeństwem pielgrzymów.

http://www.zosprp.pl/?q=content/strazacy-ochotnicy-w-sluzbie-sdm

GALERIA

Pożar suchych traw w m. Zawadka Rymanowska

W dniu 21 lipca 2016 roku o godz. 17.51 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do pożaru suchych traw w miejscowości Zawadka Rymanowska. Ze względu na trudno dostępny teren do działań wyjechał samochód Land Rover. Po dotarciu na miejsce wspólnymi siłami ze strażakami z OSP Dukla pożar ugaszono.

Pożar w m.Zyndranowa

W dniu 15 lipca 2016 roku o godz. 18.50 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Zyndranowa. W działaniach brały udział jednostki: JRG Krosno- 2 zastępy, OSP Tylawa(Star i Land Rover), OSP Dukla, OSP Barwinek, OSP Zyndranowa, Policja.

Więcej o tym zdarzeniu na krosno112(kliknij) i terazKrosno(kliknij)


GALERIA

Wypadek w Trzcianie 14.07.2016

W dniu 14 lipca 2016 roku o godz. 7.27 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do wypadku drogowego w miejscowości Trzciana. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że kierujący pojazdem wraz z lawetą jadący od strony Tylawy stracił panowanie nad samochodem i uderzył w barierki po czym laweta wraz z busem który był na niej przewożony przewróciła się na bok blokując jeden pas ruchu. Działania polegały zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu pojazdów z drogi, neutralizacji olejów i płynów z jezdni. W działaniach brały udział jednostki: OSP Tylawa, OSP Dukla, JRG Krosno, Policja. Więcej na:

http://www.krosno112.pl/aktualnosci/wypadki-kolizje/item/2164-trzciana-laweta-z-busem-przewrocila-sie-na-jezdni

https://www.terazkrosno.pl/wiadomosci/3536-kolizja-w-trzcianie-laweta-wyprzedzila-pojazd-ciagnacy


GALERIA