Aktualnie online

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

Aktualności

Wypadek w Tylawie 08.07.2016

W dniu 8 lipca 2016 roku o godz. 16.40 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do wypadku drogowego w Tylawie przy skrzyżowaniu na Zyndranową. Samochód osobowy oczekujący na skrzyżowaniu do skrętu w lewo został uderzony z tyłu przez samochód ciężarowy i wepchnięty pod drugi samochód ciężarowy jadący prawidłowo z przeciwka. W zdarzeniu łącznie brało udział dwa samochody osobowe i dwa ciężarowe. W działaniach brały udział jednostki z JRG Krosno (MAN, Scania, Iveco), OSP KSRG Dukla, OSP Tylawa, Policja 5 pojazdów, pogotowie ratunkowe SPPR Krosno (Mercedes S1, Renault S2, Renault P) oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Więcej informacji i zdjęć na stronach:

Krosno112

TerazKrosno

GALERIA

Kolizja w Tylawie

W dniu 6 lipca 2016 roku o godz. 19.27 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do kolizji samochodu ciężarowego i busa w naszej miejscowości. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. W zdarzeniu brały udział jednostki z JRG Krosno, OSP KSRG Dukla, OSP Tylawa, Policja i Pogotowie Ratunkowe. Więcej informacji i zdjęć na stronach:

Krosno112

TerazKrosno

Alarm fałszywy

W dniu 5 lipca 2016 roku o godz. 17.25 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do pożaru suchej trawy w miejscowości Zawadka Rymanowska w rejonie byłego PGR-u. Po dotarciu na miejsce i rozpoznaniu terenu okazało się, że jest to alarm fałszywy. Do zdarzenia wyjechał samochód star 244 z pełną odsadą.

Pożar beli siana

W dniu 3 lipca 2016 roku o godz. 02.08 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do pożaru bel siana w miejscowości Szklary gmina Jaśliska. Działania trwały do godziny 6 rano. Z naszej jednostki wyjechał samochód Star. W działaniach uczestniczyły zastępy z JRG Krosno. OSP KSRG Rymanów, OSP KSRG Posada Dolna, OSP KSRG Dukla, OSP Jaśliska, OSP Posada Jaśliska, OSP Tylawa, OSP Barwinek.
Więcej na Krosno112.pl

Kot na drzewie

W dniu 19. czerwca 2016 roku o godz. 17.21 zostaliśmy zadysponowani przez SK PSP w Krośnie do ściągnięcia kota z drzewa w miejscowości Tylawa w rejonie domków letniskowych. Przy pomocy drabiny 10 metrowej udało się szczęśliwie kota ściągnąć z drzewa. Kot został przekazany w ręce właścicieli.

Turniej Orlik w Tylawie

W dniu 18 czerwca 2016 roku zorganizowaliśmy IV Turniej Piłki Nożnej na boisku ORLIK w Tylawie. Do rozgrywek zgłosiło się  siedem drużyn: OSP Tylawa, OSP Iwla, OSP Barwinek, OSP Lubatowa, OSP Równe, OSP Trzciana, OSP Zyndranowa. Rywalizacja była w dwóch fazach grupowych. Z pierwszej grupy awansowały: OSP Tylawa i OSP Lubatowa, a z drugiej: OSP Iwla i OSP Trzciana. Po zakończeniu fazy półfinałowej i finałowej klasyfikacja końcowa była następująca:

I miejsce OSP Iwla

II miejsce OSP Trzciana

III miejsce OSP Tylawa

IV miejsce OSP Lubatowa

 Dziękujemy miłą zabawę i za sportową rywalizację.


GALERIA

 

II Piknik Rodzinny w Tylawie

W dniu 12 czerwca 2016 roku w Tylawie braliśmy udział w zabezpieczeniu II Pikniku Rodzinnego, który odbył się przy kompleksie Orlika.