Aktualnie online

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 

Aktualności

Dożynki Gminne 2015

W dniu 30 sierpnia 2015 roku w Dukli odbyły się Dożynki Gminne. Nasza jednostka wspólnie z OSP Iwla brała udział w zabezpieczeniu tej uroczystości. Do zabezpieczenia wyjechał samochód Land Rover i Star

Szerszenie

W dniu 24 sierpnia 2015 roku o godz. 20.05 wyjechaliśmy do usunięcia gniazda szerszeni w miejscowości Tylawa. Gniazdo było w budynku mieszkalnym pod dachem. Do zdarzenia wyjechał samochód Land Rover.

Powalone drzewo

W dniu 19 sierpnia o godzinie 13.32 wyjechaliśmy do usunięcia zwalonego drzewa w rejonie skrzyżowania do Jaślisk. Do zdarzenia wyjechał samochód Land Rover.

Dożynki „Tylawa 2015”

15 sierpnia 2015 roku w Tylawie odbyły się Dożynki Parafialne. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w której uczestniczył Poczet Sztandarowy naszej jednostki. Druhowie jak co roku brali udział w zabezpieczeniu tej uroczystości przy Domu Ludowym.

Wyścig MTB Cyklokarpaty w Dukli

W dniu 16 sierpnia 2015 roku braliśmy udział w zabezpieczeniu wyścigu rowerowego MTB który odbył się w Dukli. Z naszej jednostki w zabezpieczeniu brali udział druhowie na 5 motocyklach Honda, Quad 4x4 i Land Rover. Wspólnie z naszą jednostką nad bezpieczeństwem rowerzystów czuwały jednostki: OSP Dukla, OSP Iwla, OSP Równe, OSP Wietrzno. Do zabezpieczenia były trzy trasy wyścigu a najdłuższa wynosiła 73 km.

Filmy ze startu MEGA i GIGA oraz HOBBY.

Więcej informacji oraz galerię zdjęć można zobaczyć na stronie MOSiR Dukla (kliknij tutaj).

Zabezpieczenie Wyścigu Kolarskiego 2015

W dniu 9 sierpnia 2015 roku druhowie z naszej jednostki brali udział w zabezpieczeniu Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Uzdrowisk Karpackich. Do zabezpieczenia wyjechał samochód Star i Land Rover.

Pożar bacówki w m. Chyrowa

W dniu 6 sierpnia 2015 roku o godzinie 23.15 Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie zadysponowało naszą jednostkę do pożaru bacówki w miejscowości Chyrowa. Do zdarzenia wyjechał samochód Star i Land Rover. Działania były utrudnione ze względu na bardzo trudny teren górzysty. Na miejsce zdarzenia udało się dojechać dwoma naszymi samochodami oraz OSP Rogi. Pozostałe jednostki pozostały w odległości ok 800 metrów od pożaru. Działania gaśnicze trwały prawie cztery godziny.

Więcej informacji (kliknij tutaj).