Aktualnie online

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 

Aktualności

Pożar samochodu osobowego

W dniu 10 marca 2017 roku o godz. 22.10  zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do pożaru samochodu osobowego w miejscowości Tylawa. Do zdarzenia wyjechał samochód Star 244 w pełnej obsadzie. W działaniach brał również udział zastęp JRG PSP w Krośnie.

 

Zatkany przepust

W dniu 6 marca 2017 roku o godz. 16.10  zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do udrożnienia zatkanego przepustu wodnego przy drodze z Tylawy do Mszany. Do zdarzenia wyjechał samochód Star 244 w pełnej obsadzie.

Drzewo na drodze

W dniu 28 lutego 2017 roku o godz. 11.48 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do usunięcia drzewa z drogi międzynarodowej w miejscowości Tylawa. Do zdarzenia wyjechał samochód Star 244.

 

Pożar sadzy w kominie

W dniu 16 lutego 2017 roku o godz. 17.49  zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w m. Tylawa. Do zdarzenia wyjechał samochód Star 244. W działaniach brały udział jednostki: OSP Tylawa, JRG Krosno.

Kolizja TIRa

W dniu 1 lutego 2017 roku zostaliśmy zadysponowani do kolizji Tira na drodze powiatowej z m.Tylawy do m. Mszany. Po przebyciu na miejsce okazało się że samochód ciężarowy zawisł na osiach w przydrożnym rowie i potrzebne było ściągnięcie ciężkiego sprzętu do jego wyciągnięcia. W działaniach brały udział: OSP Tylawa, Policja, LASKO. Na czas wyciągnięcia go z rowu droga była zablokowana a wcześniej kilka godzin ruch odbywał się wahadłowo.

Pomoc karetce pogotowia

W dniu 19 stycznia 2017 roku o godz. 21.16 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania PSP w Krośnie do wyciągnięcia karetki pogotowia która ugrzęzła w śniegu w miejscowości Tylawa. Do osoby chorej została zadysponowana druga karetka pogotowia. Do  zdarzenia wyjechał samochód Land Rover.

Zebranie sprawozdawcze za rok 2016

W dniu 14 stycznia 2017 roku o godzinie 17.00 odbyło się w naszej jednostce zebrania sprawozdawcze za 2016 rok. Na zebranie przybyli: st. bryg. Krzysztof Korzec Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie, Prezes Powiatowy ZOSP RP dh Jan Kilar, Prezes ZG w Dukli dh Andrzej Ukleja, Komendant ZG w Dukli dh Wiktor Madej, Ks. Proboszcz Marek Lewandowski. Radny Gminy Dukla Bohdan Gocz, Dyrektor ZSP w Tylawie Aleksander Kosior, Dyrektor Banku Spółdzielczego w Dukli Marcin Rząca. Podczas zebrania nasz dh Michał Hryneńko został odznaczony Odznaką Wzorowy Strażak. Zaprezentowano również nowo pozyskany sprzęt ratownictwa medycznego- Torba PSP R-1 wraz z deską i szynami klamera. Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie.

GALERIA